В Одесі запрацював Український портовий форум
30.05.2019 | 14:49

   В Одесі розпочав роботу Український портовий форум 2019 (Ukrainian Ports Forum).

ПортовийФорум

   Заступник Міністра інфраструктури Юрій Лавренюк зауважив, що портова галузь розвивається й показує позитивну динаміку протягом останніх декількох років та за підсумками 2018 року морські порти України перевалили майже на 2,6 млн тонн більше вантажів, ніж у 2017 році, що становить понад 135 млн тонн. Перевалка у портах зростає другий рік поспіль. У 2018 році зростання загального вантажопотоку становило 12%, для контейнерних вантажів – 19%, а річкою було перевезено у 2,4 раза більше вантажів.

   За його словами, минулого року лідерами за обсягом перевалки вантажів стали порти Південний (42,7 млн тонн), Миколаїв (29,2 млн тонн), Одеса (21,7 млн тонн), Чорноморськ (21,5 млн тонн) та Маріуполь (5,9 млн тонн).

   За останні роки в морській та річковій галузі України зроблено чимало:

  • Україна успішно пройшла обов’язковий аудит Міжнародної морської організації (IMO);
  • створено Морську адміністрацію, яка відповідає всім вимогам IMO;
  • завершено підготовку до проведення пілотних проектів з концесії державних стивідорів у портах Ольвія та Херсон, обсяг очікуваних інвестицій у портову інфраструктуру становить майже 60 млн доларів США.

   Все це та багато іншого маленькими надійними кроками приводить до розвитку морської галузі та економіки України в цілому.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати