Вінниця - Почуйте відомі мелодії романтичного саксофона на Vinnytsia Sax Fest-2019! - 17 листопада
12.11.2019 | 15:36

SAX у Вінниці!

Із французько-українським присмаком та найкращими виконавцями!

Концерт та майстер-клас від професійних саксофоністів, а також експозиція унікальних інструментів – вже цими вихідними вінничани матимуть змогу відвідати один із вже традиційних осінніх фестивалей у Вінниці – “Vinnytsia Adolphe Sax Fest – 2019”.

Під час головного концерту прозвучать академічні хіти у несподіваних інтерпретаціях австрійського Дуету “Аlіада”, віртуозні родзинки класичного репертуару, такі як “Кампанела” Паганіні чи “Венеціанський карнавал” Женіна. Несподіваним ходом стане виконання на саксофонах концерту для гобоя Чімарози та подвійного скрипкового концерту Баха.

Організатори розповіли, що як і минулого року на фестивалі окрім концертів планується експозиція ексклюзивних музичних інструментів, а музиканти зможуть отримати безкоштовну діагностику духових інструментів від майстра по ремонту.

ПОВНА ПРОГРАМА:

16 листопада – Development and Support
(усі події в цей день відбуватимуться у Вінницькому коледжі культури і мистецтв імені М. Леонтовича – вулиця Симона Петлюри, 40)

9:00 – 13:00 – “найкращий академічний саксофоніст світу”, президент Євразійської Асоціації саксофоністів Нікіта Зіміна даватиме майстер-клас з гри на саксофоні. Тож всі бажаючі (в тому числі не музиканти) зможуть безкоштовно почути гру Зіміна;

9:00 – 14:00  – Експозиція ексклюзивних музичних інструментів від міжнародної компанії “Selmer-Paris” та безкоштовна діагностика від майстра по ремонту духових інструментів компанії “Sounds Good”.

15:00 – (відеозал коледжу) – презентація нової моделі мундштука для саксофону компанії “Selmer-Paris”; демонстрація кінострічки про Адольфа Сакса та “Selmer-Paris”.

17:00 – безкоштовний концерт юних учнів спеціалізованих музичних навчальних закладів різних міст України: Одеси, Києва, Вінниці та Житомира, а також Квартету Євгена Попеля (арт-директора фестивалю та студенти ВККіМ імені М. Леонтовича)

Вхід на всі події 16 листопада вільний.

17 листопада – Покоління Next

9:00 – 13:00 – Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М. Леонтовича – відбудеться аналогічний майстер-клас віденського саксофоніста Міхала Кнота, артиста “Selmer і D‘addario”, учасника гуртів “Five Sax” та “Duo Aliada”. Вхід вільний.

9:00 – 14:00 – Вінницький коледж культури і мистецтв ім. М. Леонтовича – Експозиція ексклюзивних музичних інструментів від міжнародної компанії “Selmer-Paris” та безкоштовна діагностика від майстра по ремонту духових інструментів компанії “Sounds Good”. Вхід вільний.

19:00 –  вінницький театр імені М. Садовського – концерт за участю австрійського дуету “Aliada” (Міхал Кнот – саксофон, Богдан Лакетич – акордеон), Вінницького академічного камерного оркестру «Арката», Євгена Попеля і Нікіти Зіміна. Вартість квитків на цей концерт варіюється від 180 до 350 гривень. Замовити квитки можна ТУТ, а також у квиткових касах Будинку офіцерів, театру імені Садовського, Вінницької обласної філармонії та Універмагу.

Вартість квитків: 180-350 грн.

Квитки за посиланням: https://vinnitsa.karabas.com/vinnytsia-sax-fest-2019/order/?fbclid=IwAR0XtR11E3vped-s3ipY2KkLaxeYLEt268QItVlPGepksvw8O-ZLrwtK36U

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати