Вінниця-Андрій Макаревич у Вінниці, YO5-30.10.2020
16.10.2020 | 10:37

Андрій Макаревич у Вінниці, YO5

Увага! Концерт перенесено на 30 жовтня!

30 жовтня з ексклюзивною програмою до Вінниці завітає Андрій Макаревич! Зверніть увагу!

30 жовтня відбудеться 2 концерти поспіль: - 17:00 (парні ряди) - 20:00 (непарні ряди) Макаревич в джазі вже 15 років, і у всіх проектах разом з ним на сцену піднімалося не менш десятка музикантів.

«Оркестр Креольського Танго» починав скромно, семеро — але досить скоро розрісся до біг-бенду з повною духовою секцією. А «L.O.v. E — Пісні про любов», «Ідіш Джаз» з самого початку такими і створювалися, там брали участь не тільки духові групи, але і по кілька вокалістів!

І ось тепер Андрій Макаревич вирішив зробити наступний крок і випробувати новий формат. Прямо протилежний.

«Я завжди вважав, що чим ясніше думка, тим менших образотворчих засобів вона вимагає. Це стосується будь-якого виду мистецтва. І взагалі якщо раніше і доводилося грати в мінімалізм — то в основному через те, що більше не вміли. Тепер картина інша — ці музиканти вміють дуже багато, тому їх мінімалізм — не вимушений, а усвідомлений», — Андрій Макаревич.

У новому проекті Yo5 разом з Макаревичем на сцені: Євген Борець — рояль, Сергій Хутас — контрабас, Давид Ткебучава — барабани Тимур Некрасов, який відповідає за всі духові інструменти.

В репертуар нового проекту увійшли пісні «Машини Часу» і сольних програм її лідера. Прем’єра нової програми пройшла у вересні-жовтні 2015 року в ході концертного туру по Швеції і Фінляндії.

На сьогоднішній день за плечима проекту великий тур по Німеччині, а також тури по Швейцарії, Ізраїлю, Грузії, Голландії, України, Бельгії.

Коли? 30 жовтня, 17:00 та 20:00

Місце проведення? Будинок офіцерів

Вартість квитків? 500-2500 грн

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати