Вінниця-Святкові виставки «Новорічні композиція» та «Український сувенір»-21.12.2020-30.12.2020
21.12.2020 | 12:21

Вінниця-Святкові виставки «Новорічні композиція» та «Український сувенір»-21.12.2020-30.12.2020

Розпочалися святкові виставки «Новорічні композиція» та «Український сувенір». Свята наближаються, про що красномовно нагадують виставки «Новорічна композиція» та «Український сувенір».

Вони розпочалися на Вінницькій станції юннатів. Обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» відбувається в семи номінаціях: стилізована ялинка, новорічний подарунок, новорічний вінок, новорічний букет тощо.

По традиції багато конкурсантів презентують штучні ялинки. Використовують для них не лише традиційні шишки, гілки і мішуру, але й оригінальні матеріали – будяки і кавові зерна.

У новорічних сюжетних композиціях також використовуються каштани, жолуді, лимонна цедра, сушені яблука, горіхи, палички ванілі тощо.

Одночасно проходить конкурс «Український сувенір», де кращих визначають у трьох вікових категоріях, починаючи від шести до 21 років.

Ці роботи мають декоративно-ужиткове значення, тобто раніше вони використовувалися в побуті в різних напрямках: писанкарство, робота із деревом, народна вишивка тощо.

– В конкурсах беруть участь представники всіх районів, а також новостворених сільських і міських ОТГ.

Під час підбиття підсумків особливу увагу звертатимемо на традиційні українські техніки. Обов’язково має бути присутня новорічно-різдвяна флористика. Переважно при цьому використовуються природні матеріали, адже конкурси проводимо із метою збереження зелених насаджень,

– розповіла координатор новорічних конкурсів Ірина Чупринко.

вул. Данила Галицького, 2

Вхід вільний.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати