Вінниця-Вистава Dakh Daughters Make Up-15.02.2021
12.02.2021 | 12:33

Вінниця-Вистава Dakh Daughters Make Up-15.02.2021

Спектакль Dakh Daughters Make Up в Вінниці відбудеться 15 лютого 2021 р, 19:00, Академічний музично-драматичний театр ім. М. Садовського.

Новий проект Dakh Daughters - музично-драматична документальна вистава «Make up» про феномен артиста. Отже, про них самих - «дочок ДАХу».

Вистава-дзеркало, через яку вони вдивляються у самих себе,а глядачам – делікатно привідкривають мистецьку кухню, оті дрібниці і деталі, приватні історії, з яких потім, виникають вірші, складаються пісні, народжуються вистави.

У виставі є місце і сльозам і сміху-як власне і в житті..

«Make up» перекладається як грим. У дочок Даху є свій «фірмовий» грим – вибілене обличчя з ляльковим макіяжем. Цей базовий нейтральний покров об’єднує різні характери, різні долі, різне звучання голосу і душі кожної учасниці гурту.

Як дієслово «make up» можна розтлумачити "робити щось трошки з вищої точки, піднестись над буденністю і побачити в ній якусь особливу щемливу красу". Тоді глибше розумієш загальновідому сентенцію, що весь світ – театр: життя не поділяться на просто життя і мистецтво, його плин – це суцільний потік життєтворчості, мистецтва жити. Для кожного, не тільки для артиста.

«MakeUp» – музична вистава від актрис Dakh Daughters

Історія життя та нова музика.

Режисер – Влад Троїцький
Драматург – KLIM

У виставі використовуються тексти Тетяни Гаврилюк, Соломії Мельник, Руслани Хазіпової, Zo, Анни Нікітіної
А також поезії Рубоко Шо, Михайля Семенка, Євгена Плужника, Ліни Костенко, Льюїса Керрола, Юрія Іздрика, Мирослава Лаюка

Також у виставі використовується композиція гурту ДахаБраха.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати