Впровадження системи безпечності харчових продуктів онлайн
31.05.2019 | 10:43

   Нове харчове законодавство України та що воно дає бізнесу та споживачам відоме майже усім. Наприклад, у Кропивницькому вже понад 850 учасників долучилися до цього Всеукраїнського форуму з питань впровадження системи безпечності харчових продуктів НАССР.

СистемаБезпечностіХарч

   Система аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках (Hazard Analysis Critical Control Points (HACCP) – міжнародно визнаний метод виявлення та управління ризиками, пов’язаними з безпечністю харчових продуктів. НАССР – це система управління, у якій безпечність харчових продуктів досягається шляхом аналізу та контролю небезпечними факторами хімічного, мікробіологічного та фізичного походження, починаючи від сировини і закінчуючи обігом і споживанням готової продукції.

   Онлайн-курс «Безпечність харчових продуктів: сучасне законодавство, сумлінний виробник, відповідальний споживач» принагідно кожному учаснику надасть уроки про нові вимоги, пояснить фахівцям їхню рутинну роботу в цікавій формі та розповість, як отримати безпечний харчовий продукт.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати