З 1 липня набирають чинності зміни до Податкового кодексу України
04.06.2019 | 10:29

   З 1 липня поточного року діятимуть нові правила щодо отримання посилок з-за кордону. А саме — набуватимуть чинності зміни щодо зниження неоподатковуваної вартості товарів у міжнародних поштових відправленнях до 100 євро.

   Зі слів Головного управління ДФС у Львівській області, з 1 липня 2019 року набиратимуть чинності зміни до Податкового кодексу України в частині встановлення межі оподаткування податком на додану вартість (далі ‒ ПДВ) для товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалент 100 євро, для одного одержувача – фізичної особи, в одній депеші від одного відправника в міжнародних поштових відправленнях або в одному вантажі експрес-перевізника від одного відправника в міжнародних експрес-відправленнях.

   Усі товари, які перевищуватимуть еквівалент 100 євро, будуть оподатковуватись у другій половині 2019 року та протягом усього 2020 року.

   Тобто якщо вартість посилки перевищить еквівалент 100 євро, потрібно буде сплатити 20% ПДВ, а посилка для фізичної особи також оподатковуватиметься 10-відсотковим митом від суми, що перевищує еквівалент у 150 євро.

   Важливим є те, що нарахування митних платежів на товари, що переміщуються в міжнародних поштових відправленнях та є об’єктами оподаткування, здійснюється на дату подання операторами поштового зв’язку відправлення для здійснення митного огляду разом із митними деклараціями СN 23 та іншими необхідними документами, а не на момент їх купівлі за кордоном.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати