Аграрію не дадуть часткової компенсації за сільгосптехніку, якщо в нього податковий борг
Рубрики

Кабмін вніс зміни до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва. Зокрема, доповнено перелік документів, які подають аграрії до банку, щоб отримати компенсацію. Окрім копії платіжного доручення, акта приймання-передачі техніки/обладнання та свідоцтва про державну/відомчу реєстрацію техніки, сільгоспникам доведеться подавати довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.

Нагадаємо: за програмою державної підтримки сільськогосподарських товаровиробників, аграрій, який придбав сільгосптехніку вітчизняного виробництва, може отримати компенсацію вартості (20%) із бюджету. Програма також спрямована стимулювати вітчизняне машинобудування.

Торкнулися зміни й виробників сільгосптехніки, які беруть участь у програмі часткової компенсації. Зокрема, Кабмін запровадив спеціальний критерій для тих виробників, які застосовують спрощену систему оподаткування: вони зможуть узяти участь в обговорюваній програмі, якщо питома вага витрат на оплату праці у складі собівартості продукції становить 8%.

Також Уряд продовжив строки подання заявки для підприємств — виробників сільгосптехніки. Потрапити до Переліку техніки, вартість якої частково компенсують аграріям із бюджету, можна не до 31 жовтня, а до 17 листопада 2017 року. Про це ми повідомляли тут.

Детально про програму часткової компенсації вартості сільгосптехніки ми писали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 78 за 2017 р. на стор. 29.

Постанова КМУ «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва» від 25.10.17 р. № 832. Набирає чинності з дня опублікування. Станом на 14.11.17 р. не опубліковано.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати