Акциз з електроенергії. Декларування зобов’язань новими платниками
Рубрики
07.06.2019 | 09:29
184 0

Нагадаємо, в Україні господарська діяльність з виробництва, передачі, розподілу, постачання електричної енергії споживачу, трейдерська діяльність, здійснення функцій оператора ринку та гарантованого покупця здійснюється на ринку електричної енергії за умови отримання відповідної ліцензії (ст. 8 Закону України від 13.04.2017  № 2019-VIII "Про ринок електричної енергії" далі -  Закон № 2019).

Перелік ліцензіатів, а також Реєстр об’єктів електроенергетики, що використовують альтернативні джерела енергії, розміщено на офіційному веб-сайті Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) у розділі Головна сторінка/Ліцензування (адмінпослуги)/Реєстри НКРЕКП за посиланням: http://www.nerc.gov.ua/?id=11957 .

Наразі оптове постачання електричної енергії (відповідно до постанови КМ України від 05.05.2000 №755) здійснює державне підприємство «Енергоринок», а виробники електричної енергії, які мають ліцензію на право здійснення підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії, продають її поза оптовим ринком електричної енергії.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати