Автомобілі на єврономерах змусять зареєструвати
Рубрики

Кабмін планує ввести держреєстрацію всіх транспортних засобів особистого користування, які тимчасово ввозять в Україну (більш як на 90 днів). Таку реєстрацію передбачають проводити протягом 10 робочих днів із моменту ввезення авто. При цьому реєстраційні документи та номерні знаки країни реєстрації автомобілів змінювати не будуть.

Логічно припустити, що така держреєстрація не звільнятиме власників авто на єврономерах від необхідності їх розмитнити зі сплатою всіх необхідних митних платежів. Найімовірніше, така держреєстрація буде передумовою для обліку всіх власників нерозмитнених автомобілів.

У разі прийняття Верховною Радою цього законопроекту порядок держреєстрації автомобілів повинен буде розробити й затвердити Кабмін. А тому саме на плечі Уряду ляже питання притягнення до відповідальності тих фізосіб, які проігнорують норму про реєстрацію авто на іноземних номерах.

Нагадаємо: митники та прикордонники онлайн обмінюватимуться інформацією про автомобілі на кордоні.

Проект Закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху (№ 7286)

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати