Борги за наданими субсидіями мають погасити на банківські рахунки ОСББ до кінця лютого
Рубрики

13 лютого у Міністерстві фінансів відбулась зустріч із представниками ОСББ та ЖБК, де обговорювались проблемні питання монетизації субсидій, а також засідання створеної робочої групи. Основні результати цієї зустрічі такі:

  •  казначейські рахунки, відкриті ОСББ у 2018 році для отримання пільг і субсидій, будуть закриті;
  • до кінця лютого 2018 року мають повністю погасити борги за відшкодування пільг і субсидій за всіма внесками ОСББ за 2017 рік на поточні рахунки ОСББ у банках;
  • монетизація пільг і субсидій має бути запроваджена з січня 2018 року, із фактичною виплатою коштів громадянам з 1 квітня 2018 року в разі схвалення відповідного проекту постанови на засіданні Уряду.

Неузгодженою залишилася позиція сторін щодо обсягу монетизації. Так, представники ОСББ наполягають на монетизації пільг і субсидій, що нараховуються на всі внески (витрати), які сплачуються громадянами в ОСББ.

Мінфін, зі свого боку, запропонував запровадити монетизацію лише субсидій (без пільг) і лише на витрати з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, управління багатоквартирним будинком, вивезення побутового сміття та рідких нечистот.

За інформацією Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати