Будівельна амністія — 2018: громадяни зможуть узаконити самобуди
Рубрики

Верховна рада України прийняла закон, яким, нарешті, подовжено термін прийняття в експлуатацію об’єктів будівництва незначної складності, збудованих без дозволу на виконання будівельних робіт. Звісно, мовиться не про багатоповерхівки.

А саме — орган держархбудконтролю безоплатно протягом 10 робочих днів із дня подання заяви власниками (користувачами) земельних ділянок, на яких розміщені об’єкти будівництва, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, за результатами технічного обстеження приймає в експлуатацію:

  • збудовані в період із 05.08.92 р. до 09.04.15 р. індивідуальні (садибні) житлові будинки, садові, дачні будинки загальною площею до 300 кв.м, а також господарські (присадибні) будівлі і споруди загальною площею до 300 кв.м;
  • збудовані до 12.03.11 р. будівлі й споруди сільгосппризначення.

Нагадаємо: попередня будівельна амністія діяла в 2015 р. Аби її продовжити в останні дні, 2015 р. було зареєстровано відповідний законопроект. Як бачимо, народні депутати лише тепер згадали про нього.

За повідомленням з офіційного веб-сайту Верховної Ради України: http://rada.gov.ua

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі (1)

  • Насправді найбільша проблема- це отримання довідки щодо відповідності розташування ДБН, її просто не дають, якщо є проблеми і тому всі хто починає користуватися цією амністією самі створюють собі проблеми. Простіше звернутися до фахових людей http://legalhome.com.ua

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати