Чаювання у відрядженні: чи нараховувати ПДФО, якщо у квитку на потяг оплачений чай
Рубрики

ДФС роз'яснила: витрати, понесені працівником юрособи (роботодавця) під час відрядження в межах України або за кордон, на харчування (зокрема чай), вартість якого включена до проїзного документа, відносять до складу добових витрат, розмір яких установлено пп. 170.9.1 Податкового кодексу України (далі — ПКУ) та не включають до загального оподатковуваного доходу такого працівника.

Від редакції газети «Все про бухгалтерський облік» зауважимо: цей висновок фіскальної служби цілком базується на нормі пп. 170.9.1 ПКУ. Єдине, на що треба зважати роботодавцеві, — максимальний розмір добових. Нагадаємо:

  • для службових поїздок Україною це не більш як 0,1 розміру мінімальної зарплати, установленої на 1 січня звітного року, у розрахунку за кожен календарний день відрядження;
  • для відряджень за кордон — не вище 80 євро за кожен календарний день відрядження за офіційним обмінним курсом гривні до євро, установленим НБУ, у розрахунку за кожен день.

ІПК ДФСУ «Щодо оподаткування витрат, понесених працівником під час відрядження у межах України або за кордон, на харчування (чай), вартість якого включена до проїзного документа» від 25.04.18 р. № 1859/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати