Через який банк аграрій може отримати часткову компенсацію сільгосптехніки
Рубрики

Мінагрополітики пояснило умови, за яких аграрне підприємство може претендувати на часткову компенсацію вартості сільгосптехніки вітчизняного виробництва. Однією з важливих умов є те, що розрахунки за техніку мають бути проведені через державний банк чи банк, у статутному капіталі яких 75 і більше відсотків акцій належить державі. До таких належать Ощадбанк, Укрексімбанк, Укргазбанк, ПриватБанк.

Часткову компенсацію надають сільськогосподарським товаровиробникам, які придбали з 1 січня 2018 року у заводів-виробників або їх дилерів техніку та обладнання згідно з Переліком. Держава відшкодовує аграріям 25 відсотків від вартості техніки (без ПДВ), а фермерські господарства можуть додатково отримати часткову компенсацію у розмірі 15 відсотків від її вартості.

Детально про порядок отримання та відображення в обліку такої компенсації ми розповідали в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 78 за 2017 р. на стор. 29.

Лист Мінагрополітики України «Про використання коштів для часткової компенсації вартості сільгосптехніки» від 16.05.18 р. № 37-16-15/13794

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати