• Головна
  • Аналітика
  • Професійні новини
  • Чи враховувати спрощенцю до загальної кількості осіб, що перебувають з ним в трудових відносинах, працівників, які виконують роботи за цивільно-правовими договорами?
Чи враховувати спрощенцю до загальної кількості осіб, що перебувають з ним в трудових відносинах, працівників, які виконують роботи за цивільно-правовими договорами?
Рубрики
09.07.2019 | 10:08
133 0

В Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області інформують, що відповідно до пункту 291.4 статті 291 Податкового кодексу України однією з умов застосування спрощеної системи оподаткування для фізичної особи – підприємця є:

для платників єдиного податку першої групи – не використання праці найманих осіб;

для платників єдиного податку другої групи – не використання праці найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, одночасно не перевищує 10 осіб;

для платників єдиного податку третьої групи – не використання праці найманих осіб або кількість осіб, які перебувають з ними у трудових відносинах, не обмежена;

для платників єдиного податку четвертої групи (сільськогосподарські товаровиробники) – не використання праці найманих осіб. Членами фермерського господарства такої фізичної особи є лише члени її сім’ї у визначенні частини другої ст. 3 Сімейного кодексу України від 10 січня 2002 року № 2947-ІІІ зі змінами та доповненнями.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати