• Головна
  • Аналітика
  • Професійні новини
  • Чи має право декларант у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування самостійно уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій декларації, шляхом подання нової декларації?
Чи має право декларант у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування самостійно уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій декларації, шляхом подання нової декларації?
Рубрики
23.06.2022 | 17:00
39 0

Відповідно до підпункту 6.3 пункту 6 підрозділу 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України у період проведення одноразового (спеціального) добровільного декларування (з 01.09.2021 до 01.09.2022) декларант має право уточнити інформацію, зазначену у попередньо поданій одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, виключно шляхом подання нової Декларації у порядку, визначеному підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ ПКУ. Про це інформують в Головному управлінні ДПС Івано-Франківській області.

При цьому попередньо подана Декларація, інформація з якої уточнюється, вважається анульованою.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати