Чи можна подати уточненку після спливу 3-х років із граничної дати звітування
Рубрики

Податківці пояснили важливий нюанс у порядку застосування строків давності для подачі уточненки. У відповіді на індивідуальне роз'яснення митарі зазначили, чи може платник уточнити декларацію з податку на прибуток за 2014 рік, якщо до неї вже подавали уточненки.

За їх словами, платник, який виявляє помилки у податковій декларації, до якої вже подавались раніше уточнюючі розрахунки, може виправити такі помилки не пізніше закінчення 1095 дня, що настає за останнім днем граничного строку подання такої податкової декларації. У своїй відповіді митарі посилаються на п. п. 50.1 та 102.1 ПКУ.

Виходить, на думку фіскалів, подача уточненки не подовжує 3-річний період, протягом якого можна уточнити податково-прибуткову звітність. Він обраховується не з подачі останньої уточненки, а з граничної дати подання декларації. Якщо з цієї дати 3 роки минуло — подавати уточнений розрахунок зась.

У цій площині доволі пікантним виглядає той нюанс, що провести перевірку платника стосовно такої декларації податківці вправі протягом 1095 днів із моменту подання саме останньої уточненки.

 ІПК ДФСУ «Щодо подання уточнюючої податкової декларації з податку на прибуток підприємств у 2018 році за 2014 рік» від 18.05.18 р. № 2213/6/99-99-15-02-02-15/ІПК

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати