Чи можна розчленувати податкове зобов’язання на декілька податкових накладних
Рубрики
14.11.2017 | 15:31
173 0 ПДВ

У ДФСУ пояснили, чи можна скласти декілька податкових накладних у разі отримання попередньої оплати однією сумою, і категорично заперечили таку можливість.

Контролери покликались на п. 201.7 ПКУ, який зумовлює складання податкової накладної на кожне повне або часткове постачання товарів/послуг, а також на суму коштів, що надійшли на поточний рахунок як попередня оплата (аванс).Тому, на думку фіскалів, оформлення двох або більше податкових накладних у випадку отримання попередньої оплати товарів/послуг однією сумою або в разі одноразового постачання товарів/послуг не відповідає нормам ПКУ та не дає можливості ідентифікувати операції.

У разі складання таких податкових накладних постачальником покупець не матиме підстав для віднесення зазначених у них сум ПДВ до податкового кредиту, оскільки такі податкові накладні, як зауважили фіскали, не відповідають первинним документам.

Останнє твердження про відповідність податкових накладних первинним документам нас трохи бентежить. Та оскільки висновок контролерів ґрунтується не на ньому, уважаємо, можна залишити його поза увагою. 

Індивідуальна податкова консультація ДФСУ від 06.11.17 р. № 2519/6/99-99-15-03-02-15/ІПК

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати