Чи нараховувати єдиний внесок на вартість безкоштовних путівок для працівників
Рубрики

ДФСУ роз'яснила: вартість путівок на відпочинок, оздоровлення та лікування, наданих роботодавцем працівникові або членам його сім'ї, є базою нарахування єдиного внеску.

Водночас фіскали нагадують, що вартість путівок на відпочинок та оздоровлення на території України платника податку або членів його сім'ї першого ступеня споріднення, які надано його роботодавцем — платником податку на прибуток безоплатно або зі знижкою один раз на календарний рік, не включають до оподатковуваного доходу за умови, що вартість путівки (розмір знижки) не перевищує 5 розмірів мінімальної зарплати, установленої на 1 січня звітного року (пп. 165.1.35 Податкового кодексу України, далі — ПКУ).

Так само вартість путівок не оподатковують військовим збором у разі дотримання вимог пп. 165.1.35 ПКУ.

Від редакції газети «Все про бухгалтерський облік» нагадаємо, що вартість путівок працівникам та членам їхніх сімей на лікування та відпочинок входить до фонду оплати праці у складі інших заохочувальних та компенсаційних виплат (п. 2.3.4 Інструкції зі статистики заробітної плати, затвердженої наказом Державного комітету статистики України від 13.01.04 р. № 5). Тож, незважаючи на пільги з податку на доходи, єдиний внесок доведеться нараховувати на всю вартість таких путівок.

Коментар до ІПК читайте в одному з найближчих номерів газети «Все про бухгалтерський облік».

 ІПК ДФСУ «Щодо оподаткування доходу, отриманого платником податку та/або членами його сім'ї першого ступеня споріднення, у вигляді вартості путівки на відпочинок, оздоровлення та лікування, наданої його роботодавцем» від 19.02.18 р. № 673/6/99-99-13-02-03-15/ІПК

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати