Чи оштрафують за неподання звіту з вакансій
Рубрики
23.06.2017 | 12:53

Мінсоцполітики нагадує роботодавцям про їх обов’язок своєчасно подавати територіальним центрам зайнятості інформацію про попит на робочу силу (вакансії), який передбачено п. 4 ч. 3 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.12 р. № 5067-VI. Звіт за формою № 3-ПН слід подавати за наявності в роботодавця вакансії не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії(й).

Міністерство зауважує: щоби мати можливість оперативно вирішувати питання добору персоналу, роботодавець може подати форму № 3-ПН до будь-якого центру зайнятості, незалежно від місцезнаходження, засобами електронного зв'язку. Водночас можливість подання електронної звітності за формою № 3-ПН, у тому числі через «Електронний кабінет роботодавця» із накладанням електронного цифрового підпису, на сьогодні не реалізовано. Тому під час надсилання до центру зайнятості сканованої форми № 3-ПН електронною поштою за роботодавцем залишається обов'язок подати звітність, завірену підписами, на паперовому носії.

Незважаючи на те що фінансових санкцій або адміністративної відповідальності за неподання звіту з вакансій чинним законодавством не передбачено, його неподання стримує працевлаштування зареєстрованих безробітних та призводить до збільшення видатків на виплату допомоги по безробіттю, роз’яснює Міністерство.

Лист Мінсоцполітики України від 25.05.17 р. № 420/0/126-17/243.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати