• Головна
  • Аналітика
  • Професійні новини
  • Чи потрібно ФОП – платнику єдиного податку подавати до органу фіскальної служби заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування в разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності?
Чи потрібно ФОП – платнику єдиного податку подавати до органу фіскальної служби заяву про відмову від спрощеної системи оподаткування в разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності?
Рубрики
05.12.2018 | 18:21
72 0

Головне управління ДФС у Київській області повідомляє, що згідно з п. п. 294.6 ст. 294 Податкового кодексу України (далі -  ПКУ), у разі державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи - підприємця, яка є платником єдиного податку, останнім податковим (звітним) періодом вважається період, у якому відповідним контролюючим органом отримано від державного реєстратора повідомлення про проведення державної реєстрації такого припинення.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати