• Головна
  • Аналітика
  • Професійні новини
  • Чи потрібно в зв’язку із зміною розміру ставок акцизного податку переклеювати акцизні марки на алкогольних напоях та тютюнових виробах, що перебувають в обігу?
Чи потрібно в зв’язку із зміною розміру ставок акцизного податку переклеювати акцизні марки на алкогольних напоях та тютюнових виробах, що перебувають в обігу?
Рубрики
13.02.2020 | 13:15
269 0

Згідно з п. п. 14.1.107 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) марка акцизного податку – спеціальний знак для маркування алкогольних напоїв та тютюнових виробів, віднесений до документів суворого обліку, який підтверджує сплату акцизного податку, легальність ввезення та реалізації на території України цих виробів.

Згідно з п. 20 Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів, затвердженого Кабінетом Міністрів України від 27 грудня 2010 року №1251 (далі – Положення №1251) вважаються такими, що немарковані, алкогольні напої та тютюнові вироби у випадках, визначених п. 226.9 ст. 226 ПКУ, а також алкогольні напої з марками, що мають пошкодження, зазначені в п. 20 Положення №1251.

Зокрема, п. 226.9 ст. 226 ПКУ передбачено, що вважаються немаркованими:

- алкогольні напої та тютюнові вироби з підробленими марками акцизного податку;

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати