• Головна
  • Аналітика
  • Професійні новини
  • Чи вважається прийнятою Податкова декларація з податку на прибуток підприємств, якщо фінансова звітність була подана в електронному вигляді раніше ніж Декларація?
Чи вважається прийнятою Податкова декларація з податку на прибуток підприємств, якщо фінансова звітність була подана в електронному вигляді раніше ніж Декларація?
Рубрики
23.06.2022 | 15:00
37 0

Чи вважається прийнятою Податкова декларація з податку на прибуток підприємств (Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації) (далі – Декларація (Звіт)), якщо фінансова звітність була подана в електронному вигляді раніше ніж така Декларація (Звіт) (з різницею в один день/місяць)?

Абзацами першим – третім п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) визначено, що платник податку на прибуток (крім платників податку на прибуток, які відповідно до Закону України від 16 липня 1999 року № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» зі змінами та доповненнями (далі – Закон № 996) зобов’язані оприлюднювати річну фінансову звітність та річну консолідовану фінансову звітність разом з аудиторським звітом) подає разом з відповідною податковою декларацією квартальну або річну фінансову звітність у порядку, передбаченому для подання податкової декларації з урахуванням вимог ст. 137 ПКУ.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

 

 

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати