Чи застосовувати РРО під час продажу купонів та ваучерів через інтернет
Рубрики

Податківці розглянули запит товариства щодо того, чи потрібно застосовувати РРО в разі дистанційного продажу купонів, бонус-кодів, сертифікатів, електронних ваучерів через Інтернет. Постачання таких кодів та ваучерів здійснюватимуть шляхом надсилання зашифрованого файлу по спеціально виділеному каналу передачі даних або по визначеній е-пошті.

У своїй консультації фіскали зазначили: якщо кошти за купони, коди та ваучери покупці сплачують через мережу Інтернет або в безготівковій формі (з рахунку на рахунок) — товариству не обов’язково застосовувати РРО.

У той час як безпосередній відпуск товарів покупцям за такими кодами та купонами потрібно здійснювати із застосуванням РРО. Та видавати чек із зазначенням відповідної форми оплати.

Детальніше про особливості розрахунків в інтернет-магазині — читайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 99 за 2017 р. на стор. 33.

ІПК ДФСУ «Щодо застосування РРО під час надання клієнтам дистанційно через мережу Інтернет спеціальних кодів, купонів, сертифікатів, бонус-кодів тощо та електронних ваучерів на послуги мобільного зв'язку» від 16.04.18 р. № 1667/6/99-99-14-05-01-15/ІПК

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати