Чи зберігати середній заробіток за працівниками, яких призвано на службу як офіцерів запасу
Рубрики

Мінсоцполітики роз'яснило: за працівниками, призваними на військову службу за призовом осіб офіцерського складу, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток (ст. 119 Кодексу законів про працю України). Тобто в зазначеній категорії працівників на строк до закінчення особливого періоду або до дня фактичного звільнення роботодавець має нараховувати та виплачувати середній заробіток.

Документами, що підтверджують проходження військової служби  працівником (у тому числі за призовом осіб офіцерського складу), можуть бути або довідка, яка надається військовим комісаріатом або військовою частиною на запит роботодавця, або Витяг із наказу військового комісаріату, або Витяг із наказу військової частини про проходження громадянами військової служби.

Після звільнення з військової служби, взяття на військовий облік та прибуття до місця проживання (перебування) працівник мусить вийти на роботу.

Якщо на місце працівника, який проходить військову службу за призовом осіб офіцерського складу, приймають нового співробітника за строковим трудовим договором, у договорі зазначається, що він діє на період проходження працівником військової служби.

Про те, як оподатковувати середній заробіток, нарахований за період військової служби, ми розповідали тут.

Лист Мінсоцполітики України «Щодо надання гарантій для офіцерів запасу» від 27.09.17 р. № 2447/0/101-17

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати