Чи збільшується розмір екологічного податку, якщо відсутності затверджені ліміти на утворення та розміщення відходів?
Рубрики
13.01.2022 | 17:00
152 0

Головне управління ДПС у Дніпропетровській області звертає увагу на наступне.

Об’єкт та базу оподаткування екологічного податку (податок), що справляється за розміщення відходів, зокрема, обсяги та види (класи) розміщених відходів, крім обсягів та видів (класів) відходів як вторинної сировини, що розміщуються на власних територіях (об’єктах) суб’єктів господарювання, визначено п. п. 242.1.3 п. 242.1 ст. 242 Податкового кодексу України (далі – ПКУ).

Пунктом 249.6 ст. 249 ПКУ передбачено, що суми екологічного податку, який справляється за розміщення відходів, обчислюються платниками самостійно щокварталу виходячи з фактичних обсягів розміщення відходів, ставок податку та коригуючих коефіцієнтів у порядку визначеному ПКУ. Тобто, на підставі фактичних обсягів розміщення відходів протягом звітного кварталу.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати