Дайджест нових нормативних документів за 02.08.19 р.
Рубрики
02.08.2019 | 07:37
  • Відкориговано форму Звіту про контрольовані операції та порядок його складання (наказ Мінфіну України від 10.06.19 р. № 242). Зокрема, у новій редакції виклали додаток до звіту "Інформація про пов'язаність осіб".
  • Уряд затвердив Порядок атестації осіб, які здобувають ступінь магістра, у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту (постанова КМУ від 17.07.19 р. № 684).
  • Міноборони затвердило Правила забезпечення пожежної безпеки в системі Міністерства оборони України (наказ від 02.04.19 р. № 143). Вони визначають вимоги щодо пожежної безпеки для органів військового управління, військових частин, військових навчальних закладів, будинків офіцерів, музеїв, спортивно-тренувальних споруд, закладів дошкільної освіти, дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, установ та організацій, які належать до сфери управління Генштабу ЗСУ, Міноборони України, інженерного обладнання, яке розташовано на території військових частин (військових містечок), клубів, їдалень, інших будинків, споруд, майданчиків відкритого зберігання, а також конференц-залів, актових залів, залів зборів, навчальних аудиторій та інших приміщень та об'єктів, які належать до сфери управління Міноборони.
  • З'явилася Типова форма угоди про транскордонне співробітництво (наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 24.06.19 р. № 140).
  • Скасовано Типову форму договору про здійснення нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним транспортом на внутрішньообласних маршрутах протяжністю понад 50 км та міжобласних маршрутах (наказ Мінінфраструктури України від 05.07.19 р. № 514).
Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати