Дайджест нових нормативних документів за 11.06.19 р.
Рубрики
11.06.2019 | 07:55
  • З'явився Порядок здійснення перерахунку вартості послуги з управління багатоквартирним будинком за період її ненадання, надання невідповідної якості (постанова КМУ від 05.06.19 р. № 482). Його дія поширюється на управителів багатоквартирних будинків (далі - управитель), співвласників багатоквартирних будинків, яким надається послуга згідно з договором про надання послуги з управління багатоквартирним будинком.
  • Кабмін вніс поправки до Порядку в'їзду на тимчасово окуповану територію України та виїзду з неї, затвердженого постановою КМУ від 04.06.15 р. № 367. Зокрема, в'їзд на тимчасово окуповану територію України громадян України, які виїхали з цієї території для оформлення документів, що посвідчують особу та підтверджують громадянство України, здійснюється за умови пред'явлення довідки, виданої територіальним органом або територіальним підрозділом ДМС (постанова КМУ від 05.06.19 р. № 474).
  • Уряд затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері міського електричного транспорту (трамвай, тролейбус) та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) Державною службою з безпеки на транспорті (постанова від 05.06.19 р. № 475).
  • Затверджено новий Порядок проведення інвентаризації земель (постанова КМУ від 05.06.19 р. № 476). Він визначає вимоги щодо проведення інвентаризації земель під час здійснення землеустрою та складання за її результатами технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель.
Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені
response events!

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати