Дайджест нових нормативних документів за 14.03.19 р.
Рубрики
14.03.2019 | 07:56
  • Затверджено форму заяви на одержання висновку щодо продовження граничних строків розрахунків за окремими операціями з експорту та імпорту товарів, установлених Національним банком, та Інструкцію щодо її заповнення, форму висновку щодо продовження граничних строків розрахунків за окремими операціями з експорту та імпорту товарів, установлених Національним банком (наказ  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 27.02.19 р. № 329).
  • ДСНС затвердила Рекомендації щодо оснащення навчальних аудиторій (класів, спеціалізованих кабінетів), навчальних дільниць (навчальних містечок), пунктів навчально-методичних центрів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, територіальних курсів цивільного захисту та безпеки життєдіяльності (наказ від 01.03.19 р. № 149).
  • Внесено зміни до до Класифікатора звільнень від сплати митних платежів при ввезенні товарів на митну територію України, Класифікатора видів надходжень бюджету, що контролюються митними органами, та Класифікатора митних формальностей, що можуть бути визначені за результатами застосування системи управління ризиками (наказ Мінфіну України від 22.02.19 р. № 81).
Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати