Дайджест нових нормативних документів за 15.04.19 р.
Рубрики
15.04.2019 | 08:20
  • Уряд удосконалив механізм надання суб’єктами господарювання послуг з поводження з побутовими відходами, процес регулювання органами місцевого самоврядування тарифів на зазначені послуги та порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів з урахуванням нової редакції Закону України “Про житлово-комунальні послуги” (постанова КМУ від 27.03.19 р. № 318). Зокрема, уточнено перелік послуг з поводження з побутовими відходами, передбачено можливість коригування тарифів на зазначені послуги у зв’язку із зміною окремих складових, виключено з тарифів витрати із здійснення капітальних вкладень та вартість послуги з поводження з роздільно зібраними корисними компонентами відходів.
  • НКРЕКП затвердила форми звітності з моніторингу для учасників ринку електричної енергії та інструкцій щодо їх заповнення (постанова від 29.03.19 р. № 450).
  • З'явилася Методика визначення плати за доступ до елементів інфраструктури об'єкта транспорту (наказ Мінінфраструктури України від 25.02.19 р. № 124). Вона визначає механізм формування та встановлення плати за доступ до елементів інфраструктури об'єктів транспорту для розташування технічних засобів телекомунікацій та поширюється на відносини між власниками (володільцями) інфраструктури об'єкта транспорту, які не є операторами, провайдерами телекомунікацій, та іншими суб'єктами господарювання (операторами, провайдерами телекомунікацій або уповноваженими ними особами), що виникають під час здійснення доступу до елементів інфраструктури об'єкта транспорту для розташування технічних засобів телекомунікацій.
  • Мінагрополітики затвердило у новій редакції Типовий табель забезпечення постачання суден флоту рибної промисловості (наказ від 18.03.19 р. № 140).
Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати