Державні вугільні підприємства отримають кошти на погашення зарплат та модернізацію
Рубрики
13.02.2018 | 13:06

Уряд затвердив Порядок використання коштів, передбачених у держбюджеті за програмою «Здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектору вугільної промисловості». Кошти отримають вугледобувні підприємства державної форми власності або госптовариства з видобутку вугілля, 100% акцій яких належать державі (окрім збанкрутілих підприємств).

Використати кошти слід на погашення зарплатні та модернізацію техоснащення.

Для отримання безповоротного фінансування вугледобувні підприємства подають до Міненерговугілля прогнозовані техніко-економічні показники діяльності та план заходів, що спрямовані на поліпшення показників із виробництва та зниження витрат товарної вугільної продукції. Міненерговугілля розглядатиме та розподілятиме їх відповідно до урядового порядку.

Постанова КМУ «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із забезпечення вітчизняного виробництва вугільної продукції та подальшого реформування державного сектору вугільної промисловості» від 07.02.18 р. № 63

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати