Детінізація у дії – ризикові роботодавці збільшили офіційну заробітну плату майже на 50%
Рубрики
15.03.2019 | 13:22
105 0

У Київській міській державній адміністрації відбулося засідання міжвідомчої робочої групи з питань заробітної плати та легалізації зайнятості населення, до складу якої входять і представники Офісу великих платників, зокрема, - начальник управління податкового супроводження підприємств нафтогазового комплексу та виробничої сфери – Оксана Міюц.

У засіданні взяли участь уповноважені особи найбільших підприємств-представників будівельної та торгівельної галузей, які перебувають на обліку в Офісі великих платників. Як ми раніше вже повідомляли, саме ці сфери є найбільш ризиковими в контексті порушення трудових відносин.

Під час зустрічі розглядались причини низького рівня середньої заробітної плати у цих галузях та заходи, які вживаються роботодавцями та державними органами для її підвищення. Представники відомств – учасники робочої групи міжвідомчої ради –розповіли, що вже вдалося зробити за минулий рік в питанні легалізації заробітної плати, зайнятості населення та дотримання державних гарантій з оплати праці.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати