ДФС перевірятиме всі повідомлення про помилки в роботі Електронного кабінету
Рубрики
22.08.2017 | 10:20

Мінфін затвердив Порядок функціонування Електронного кабінету. Він, зокрема, передбачає, що в разі виявлення проблем у роботі Електронного кабінету користувач зможе надіслати до ДФС відповідне повідомлення про помилку, що виникла під час роботи в інформаційно-телекомунікаційній системі «Електронний кабінет» (форма повідомлення затверджена в додатку до цього Порядку).

Своєю чергою ДФС зобов'язана буде протягом 72 годин після надходження такого повідомлення підтвердити або спростувати наявність цієї помилки.

А якщо буде визнано наявність помилки, то ДФС зобов'язана усунути її у строк, що визначається нею з урахуванням критичності виявленої помилки та технічної можливості її усунення.

Водночас, якщо методологічна помилка призводить до порушення прав платника податків або передбачає притягнення платників податків до відповідальності, то ДФС має надіслати в Електронний кабінет та на електронну адресу (адреси) платника податків документ, яким повідомляє про існування методологічної помилки та про час, необхідний для її усунення та відновлення порушених прав платника податків.

Нагадаємо: такий порядок повідомлення про помилку передбачено й п.п. 421.7—421.9 ПКУ. У такому разі ПКУ звільняє платника податків від відповідальності (за наявності документа, що підтверджує існування помилки). Таке звільнення від штрафних санкцій передбачає п. 421.10 ПКУ.

Наказ Мінфіну України «Про затвердження Порядку функціонування Електронного кабінету» від 14.07.17 р. № 637.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати