• Головна
  • Аналітика
  • Професійні новини
  • Для отримання витягу з Реєстру платників єдиного податку можна подати заяву через приватну частину Електронного кабінету за допомогою меню «Листування з ДПС»
Для отримання витягу з Реєстру платників єдиного податку можна подати заяву через приватну частину Електронного кабінету за допомогою меню «Листування з ДПС»
Рубрики
12.01.2021 | 12:00
99 0

Для отримання Витягу юридичній особі – платнику єдиного податку третьої або четвертої групи необхідно подати до контролюючого органу за місцем податкової адреси Заяву в один із таких способів:

1) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;

2) надіслати поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;

3) за допомогою меню «Листування з ДПС» приватної частини Електронного кабінету разом із супровідним листом у форматі pdf (обмеження 2 МБ).

Витяг отримується безпосередньо у контролюючому органі за місцем податкової адреси. Витяг діє до внесення змін до реєстру.

Відповідно до п. 299.9 ст. 299 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ) за бажанням зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно та безумовно у контролюючому органі за місцем податкової адреси отримати (у тому числі в електронному вигляді) витяг з реєстру платників єдиного податку (далі – Витяг). 

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати