Для підвищення норм витрат палива потрібно задокументувати коригуючі коефіцієнти
Рубрики

Коригуючі коефіцієнти до лінійних витрат палива, що застосовують до частини маршруту, який має особливі умови експлуатації, повинні бути задокументовані. Такий висновок прозвучав у листі Мінінфраструктури № 900/25/10-18.

Для цього відповідальні особи мають зробити запис у дорожніх листах та/або інших звітних документах.

Газета «Все про бухгалтерський облік» нагадує: розрахунки нормативних витрат палива за результатами виконаних транспортних робіт проводять відповідно до тимчасових, тимчасових індивідуальних та постійних базових лінійних норм витрат палива, установлених для відповідних моделей транспорту.

Базові лінійні норми витрат палива затверджені Наказом № 43. У той час як тимчасові та тимчасові індивідуальні норми розробляє ДП «ДержавтотрансНДІпроект» — провідний інститут у сфері автомобільного транспорту.

Окрім того, до лінійних норм витрат палива застосовується низка коригуючих коефіцієнтів, перелік яких також установлений Наказом № 43*. Застосування відповідних коефіцієнтів, зокрема, залежить від умов експлуатації транспорту, які зазначають у звітних документах або в додатках до таких документів.

Про те, коли та як застосовувати поправки на коефіцієнти читайте в спецвипуску газети «Все про бухгалтерський облік», який буде присвячено автомобілю на підприємстві.

* Наказ Мінтранспорту України «Про затвердження Норм витрат палива і мастильних матеріалів на автомобільному транспорті» від 10.02.98 р. № 43

Лист Мінінфраструктури України від 29.01.18 р. № 900/25/10-18

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати