Для водопостачальників розробили правила організації обліку ліцензованої діяльності
Рубрики

Для суб'єктів господарювання, які провадять або хочуть провадити госпдіяльність з централізованого водопостачання та/або водовідведення (за ліцензіями НКРЕКП), затверджено Правила організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення.

Ці Правила покликані запровадити єдині методологічні підходи до обліку на таких водопостачальних підприємствах. Наприклад, прописано порядок визначення й обліку витрат за ліцензованими видами діяльності: що вважати об’єктом обліку витрат, які калькуляційні документи складати, як «розподіляти» персонал за видами діяльності. Визначено й підходи до формування виробничої та повної собівартості продукції (робіт, послуг) ліцензованих видів діяльності.

Окрім того, установлено форми документів, які стануть у пригоді для облікових цілей, а також форми звітів для внутрішньогосподарського користування.

Постанова НКРЕКП «Про затвердження Правил організації та ведення обліку за ліцензованими видами діяльності суб'єктами господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення» від 27.12.17 р. № 1474

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати