Для звітування за січень 2017 р. потрібно подавати нову форму декларації з рентної плати
Рубрики

30.12.16 р. набрали чинності зміни до форми Податкової декларації з рентної плати, внесені наказом Мінфіну України від 07.11.16 р. № 927 (далі — наказ № 927).

Нову форму Податкової декларації з рентної плати (у редакції наказу № 927) використовують для подання звітності за січень 2017 року та наступні звітні періоди, у т.ч. і для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди, платники рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин за видобування нафти, конденсату, природного газу, у тому числі газу, розчиненого у нафті (нафтового (попутного) газу), етану, пропану, бутану, рентної плати за користування радіочастотним ресурсом України та рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктопроводами, транзитне транспортування трубопроводами аміаку територією України.

А платники рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин (за винятком вуглеводної сировини), за користування надрами в цілях, не пов’язаних із видобуванням корисних копалин, — за місцезнаходженням ділянки надр, за спеціальне використання води, за спеціальне використання лісових ресурсів зобов’язані використовувати нову форму декларації, коли звітуватимуть за І квартал 2017 року та наступні звітні періоди, у т.ч. і для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди.

Це зумовлено тим, що для ренти за користування різними об’єктами оподаткування встановлено різні базові податкові (звітні) періоди.

Підкатегорія 121.05 Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу ДФС України: http://zir.sfs.gov.ua.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати