До 28.02.18 р. оформити електронні ключі в казначействі мають усі його клієнти
Рубрики
21.02.2018 | 12:01

20.02.18 р. відбувся публічний звіт Голови Казначейства Тетяни Ярославівни Слюз.

У ході звіту вона розповіла про результати роботи Казначейства за 2017 рік, зокрема виконання державного та місцевих бюджетів за доходами та видатками, бюджетне відшкодування ПДВ, перерахування міжбюджетних трансфертів, здійснення погашення та обслуговування державного боргу, стан впровадження системи дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства — Казначейство», стан виконання судових рішень органами Казначейства тощо.

Окрім того, під час виступу Тетяна Слюз детально зупинилася на інноваційних проектах, що реалізовує Казначейство, зокрема системі подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів і державними цільовими фондами. Це дозволить запровадити єдині стандарти подачі звітності суб’єктам державного сектору, здійснювати автоматичний аналіз та перевірку звітності, дозволить скоротити час подачі та консолідації звітності й надасть багато інших переваг під час роботи Казначейства.

До речі, з цією метою всі клієнти Казначейства, за словами Голови Казначейства, мають уже до 28.02.18 р. одержати в органах Казначейства ключі електронного цифрового підпису. А вже у березні Казначейство планує провести тестове подання звітності в електронному вигляді.

Варто нагадати, що розпорядженням КМУ від 15.11.17 р. № 816-р система дистанційного обслуговування «Клієнт Казначейства — Казначейство» визначена пріоритетним способом обслуговування клієнтів.

 За матеріалами: http://www.treasury.gov.ua/main/uk/publish/article/394093

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати