До яких забудовників завітають органи держархбудконтролю з плановими перевірками
Рубрики
16.06.2017 | 15:36

Уряд затвердив критерій, за яким оцінюють ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері містобудування та визначають періодичність проведення планових перевірок органами держархбудконтролю.

Критерієм, за яким оцінюють ступінь ризику від провадження госпдіяльності у сфері містобудування, є клас наслідків (відповідальності) будівель і споруд. Тож планові перевірки у сфері містобудування здійснюватимуть із такою періодичністю:

  • не частіше ніж один раз на два роки госпсуб'єктів, які провадять діяльність на об'єкті, віднесеному до значного класу наслідків (відповідальності), — СС3;
  • не частіше ніж один раз на три роки госпсуб'єктів, які провадять діяльність на об'єкті, віднесеному до середнього класу наслідків (відповідальності), — СС2;
  • не частіше ніж один раз на п’ять років госпсуб'єктів, які провадять діяльність на об'єкті, віднесеному до незначного класу наслідків (відповідальності), — СС1.

Постанова КМУ «Про затвердження критерію, за яким оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері містобудування та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) органами державного архітектурно-будівельного контролю» від 07.06.17 р. № 399. Набрала чинності 10.06.17 р.

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати