• Головна
  • Аналітика
  • Професійні новини
  • До уваги громадян та суб’єктів ЗЕД! Єдиний депозитний рахунок Державної фіскальної служби України для зарахування авансових платежів функціонує виключно для юридичних осіб
До уваги громадян та суб’єктів ЗЕД! Єдиний депозитний рахунок Державної фіскальної служби України для зарахування авансових платежів функціонує виключно для юридичних осіб
Рубрики
15.03.2019 | 17:17
126 0

Відповідно до наказу ДФС від 10.01.2019 № 14 проходить друга фаза Пілотного проекту з переведення підприємств на обслуговування через депозитний рахунок 3734, відкритий в Державній казначейській службі України на ім’я Державної фіскальної служби України (далі - «Єдиний казначейський рахунок»).

Так, станом на сьогодні, здійснили перерахування авансових коштів на «Єдиний казначейський рахунок» близько 200 суб’єктів ЗЕД. Пря цьому, митне оформлення товарів, за митними деклараціями поданими суб’єктами ЗЕД, які беруть участь у Пілотному проекті, було здійснено всіма митницями ДФС. Основна кількість цих митних декларацій оформлена в режимі імпорт.

На цей час у кожній митниці ДФС відкриті та діють по два рахунки 3734: окремо для зарахування коштів підприємств та громадян.

3 18 березня 2019 року сплата та зарахування коштів у вигляді авансових платежів (передоплати) підприємств на депозитні рахунки 3734, відкриті в Головному управлінні Казначейства у м. Києві на ім’я митниць ДФС (далі Рахунки митниць), припиняються шляхом блокування Казначейством можливості надходження коштів на такі рахунки.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати