До уваги сільськогосподарських товаровиробників! Для уникнення блокування податкових накладних необхідно зробити два кроки
Рубрики
16.10.2020 | 11:40
128 0

Головне управління ДПС у Волинській області інформує, що з метою попередження зупинки реєстрації податкової накладної та відповідно до вимог Порядку №1165 передбачена можливість подання до ДПС таблиці даних платника податку на додану вартість.

Таблиця даних платника податку містить в собі інформацію про специфіку діяльності платника, а саме: види діяльності платника та перелік вхідних і вихідних кодів товарів і послуг, що пов’язані з видами діяльності платника.

Рішення щодо врахування/не врахування таблиці даних приймається комісією Головного управління ДПС у Волинській області протягом 5 робочих днів від дати її подання. При прийнятті рішення враховується інформація:

- про наявність ресурсів якими володіє/користується платник податку (виробничі потужності, основні засоби, земельні та трудові ресурси);

- про наявність/відсутність ризикових операцій у платника податку.

З метою уникнення фактів блокування податкових накладних та об’єктивного прийняття рішень регіональною комісією сільськогосподарському товаровиробнику необхідно здійснити 2 кроки.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати