Доплата до мінімалки VS індексація: хто зверху?
Рубрики

Як ми нещодавно повідомляли, Мінсоцполітики відкликало листа, у якому стверджувало, що індексацію слід враховувати при порівнянні зарплати з мінімальним рівнем (а не нараховувати індексацію понад мінімалку). Звісно, такий факт, особливо у світлі того, що на необґрунтованості озвученої позиції наполягала  Федерація профспілок, можна було сприймати саме як зміну офіційної позиції Мінсоцполітики на протилежну: що індексацію не потрібно враховувати при визначенні розміру доплати до мінімалки.

Водночас, на веб-сайті  Вісника (офіційного видання ДФСУ) розміщено інформацію, що відкликання листа сприйняли  неправильно  і що Мінсоцполітики насправді свою позицію не змінювало. 

Нажаль, Мінсоцполітики поки що офіційно не висловилось, якої ж все-таки лінії нині притримується. Та хай там як, але вкотре звертаємо увагу наших читачів: через законодавчу неузгодженість, можливо прийняти рішення в бік як одного, так і іншого варіанту. Однак з точки зору ймовірної  відповідальності за недонарахування зарплати, безпечніше все ж не враховувати індексацію при порівнянні зарплати з мінімалкою, а нараховувати індексацію «зверху».

Дане питання ми всебічно розглянемо на сторінках нашої газети та дамо виважені поради працедавцям: як ліпше вчинити в ситуації, що склалась.

 Інформація за повідомлення з веб-сайту видання «Вісник» (офіційного видання ДФСУ)

http://www.visnuk.com.ua

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати