Доступні ліки: до переліку додано 41 безкоштовний препарат
Рубрики
06.02.2018 | 11:12

МОЗ затвердив новий реєстр препаратів програми «Доступні ліки», які пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою можуть отримати безоплатно або з незначною доплатою.

У порівнянні з попереднім переліком у новому реєстрі стало на 24 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, на 14 — для діабету ІІ типу, на 3 — для лікування бронхіальної астми.

Відтепер у реєстрі фігурує 239 препаратів, з яких 47 препаратів — на 100% безкоштовні та будуть відшкодовуватись за рахунок держбюджету.

Газета «Все про бухгалтерський облік» нагадує: програма «Доступні ліки» почала діяти з квітня 2017 року. На сьогодні кожна третя аптека бере участь у програмі — нині їх 6761.

Для того щоб отримати препарати за цією програмою, потрібно звернутись до лікаря, отримати правильно виписаний рецепт із зазначенням діючої речовини, прийти до аптеки, що бере участь у програмі, та отримати обрані ліки.

Детально про те, як працює програма «Доступні ліки», читайте в газеті «Все про бухгалтерський облік» № 68 за 2017 р. на стор. 6.

Карту аптек, що беруть участь у програмі, знайдете тут.

За інформацією з офіційного сайта МОЗ: http://moz.gov.ua/

telegram ukr

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати