Фіскали стали на захист лісів: електронної первинки на їх запит можна не роздруковувати
Рубрики
12.10.2017 | 11:38

Податківці роз’яснили: платники податків, які складають первинні документи, регістри бухобліку, фінзвітність та інші документи лише в електронному вигляді під час проведення перевірок, повинні надати контролерам на їх запит такі документи тільки в електронному вигляді.

Нагадаємо: первинні та зведені облікові документи може бути складено в паперовій або в електронній формі (п. 2 ст. 9 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» від 16.07.99 р. № 996-XIV). При цьому такі документи повинні мати обов'язкові реквізити, зокрема:

  • особистий підпис;
  • аналог власноручного підпису;
  • або підпис, прирівняний до власноручного підпису відповідно до Закону України «Про електронний цифровий підпис» від 22.05.03 р. № 852-IV);
  • або інші дані, що дають змогу ідентифікувати особу, яка брала участь у здійсненні господарської операції.

Первинні документи, складені в електронній формі, застосовують у бухобліку за умови дотримання вимог законодавства про електронні документи та електронний документообіг.

 ІПК ДФСУ «Щодо обов'язку надання під час проведення документальних планових (позапланових) виїзних перевірок документів та інформації в електронному вигляді, в тому числі сканованих копій документів, які створені на паперових носіях» від 03.10.17 р. № 2112/6/99-99-14-03-03-15/ІПК

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати