Фонд соцстраху змінив механізм забезпечення громадян путівками на санаторно-курортне лікування
Рубрики
28.02.2018 | 11:33

Фонд соціального страхування повідомив про запровадження адресних програм соціального захисту громадян України.

Зокрема, рішеннями правління Фонд визначив принципово нові механізми забезпечення потерпілих громадян санаторно-курортним лікуванням, а застрахованих осіб — лікуванням після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів. Ідеться, зокрема, про спрощення відшкодування витрат як на безпосередньо реабілітаційне лікування застрахованих осіб, так і оздоровлення потерпілих на виробництві.

З початку цього року замовлення та розподіл путівок на відновлювальне лікування за рахунок коштів Фонду замінило адресне забезпечення медичною реабілітацією. Цією програмою вже скористалися майже 1700 осіб, зазначив директор виконавчої дирекції ФСС Євген Баженков.

Порядок забезпечення відновлювальним лікуванням спростився. Тепер після висновку лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я щодо необхідності реабілітації за певним профілем у лікарню до пацієнта прибуває фахівець Фонду та разом із хворим заповнює заяву про забезпечення реабілітаційним лікуванням. Застрахованій особі надають перелік санаторно-курортних закладів у розрізі профілів медичної реабілітації та пропонують обрати відповідний санаторій. Далі Фонд узгоджує із санаторієм можливість приймання хворого на реабілітаційне лікування та дату заїзду. Після чого укладають тристоронній договір — між застрахованою особою, органом Фонду та санаторно-курортним закладом.

Окрім того, Фонд активно працює над проектом створення і запуску електронного реєстру лікарняних, реалізація якого дасть змогу відмовитися від паперових носіїв.

За повідомленням Фонду соціального страхування України

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати