Громадяни, які отримували іноземні доходи закордоном, мають можливість перенести терміни подання декларації про майновий стан і доходи
Рубрики
19.02.2021 | 11:00
122 0

Громадяни, які працювали за кордоном та отримували іноземні доходи зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи, отримані як за кордоном, так і з джерел України, повідомляє Головне управління ДПС в Івано-Франківській області.

Поняття іноземного доходу визначається Податковим Кодексом України і згідно зі ст.163 є об’єктом оподаткування резидентом. Порядок оподаткування такого доходу визначається  п.170.11 ПКУ.

З метою уникнення подвійного оподаткування громадян, між урядом України та урядами інших країн укладені відповідні міжнародні угоди. Тому згідно п.13.4 ПКУ громадянин має можливість зарахування сум податків, сплачених за кордоном.  Для того, щоб провести таке зарахування сплачених податків за кордоном, необхідно надати до органів податкової служби відповідну довідку, в якій буде зазначено суму сплачених податків та об’єкт оподаткування, та заповнену декларацію.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати