Як нова мінімальна зарплата вплине на оподаткування…
Рубрики
10.01.2020 | 14:16
126 0

Законом «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 14.11.19 р. № 294-IX встановлено нові соціальні стандарти на 2020 рік — розміри мінімальної заробітної плати  та прожиткового мінімуму, які впливатимуть на низку показників з оплати праці, порядок оподаткування доходів, зокрема на розміри податкової соціальної пільги та розмір доходів, який дає право на її застосування, мінімальний розмір ЄСВ, розмір єдиного податку та податку на нерухоме майно  тощо. То ж  на які саме показники вплине зміна мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму?

Насамперед зазначимо, що  відповідно до ст. 8 Закону про Держбюджет  мінімальну заробітну плату (МЗП) установлено на весь рік у єдиному розмірі: у місячному розмірі — 4 723 грн; у погодинному розмірі — 28,31 грн. Цей розмір МЗП впливатиме на наступні показники.

Неоподатковуваний розмір добових – в межах України 472,30 грн. на день.

Витрати на відрядження, не підтверджені документально, на харчування та фінансування інших власних потреб фізичної особи (добові витрати), понесені у зв’язку з таким відрядженням у межах території України, не включаються до оподатковуваного доходу, але не більш як 0,1 розміру МЗП, установленої законом на 1 січня податкового (звітного) року, у розрахунку за кожен календарний день такого відрядження.

Для перегляду повного тексту новини перейдіть за ПОСИЛАННЯМ

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати