Як обчислити декретні з мінзарплати: Фонд соцстрахування проти Мінсоцполітики
Рубрики
02.10.2017 | 08:01

ФССУ роз'яснює, як застосовувати норми статті 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 23.09.99 р. № 1105 (далі — Закон про соцстрахування) у частині дотримання мінімальних гарантій.

На думку Фонду, суму допомоги по вагітності та пологах слід розраховувати за таким алгоритмом:

  1. Розрахувати середньоденну зарплату з огляду на фактичні виплати.
  2. Порівняти фактичну середньоденну зарплату із середньоденною зарплатою, обчисленою з розміру мінімальної зарплати, установленого в місяці настання страхового випадку (мінімальна зарплата, ділена на 30,44 — середньомісячну кількість календарних днів).
  3. У разі перевищення середньоденної зарплати, розрахованої з мінімалки, над фактичною середньоденною зарплатою подальший розрахунок страхової виплати (допомоги по вагітності та пологах) необхідно здійснювати із середньоденної, обчисленої з мінзарплати.

Нагадаємо: частиною другою ст. 26 Закону про соцстрахування визначено, що сума допомоги по вагітності та пологах у розрахунку на місяць не повинна перевищувати розміру максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, з якої сплачували страхові внески до Фонду, та не може бути меншою ніж розмір мінімальної заробітної плати, установленої на час настання страхового випадку.

Водночас нормою ст. 26 Закону про соцстрахування не визначено спеціального механізму обчислення суми доплати до розміру мінімальної зарплати, якщо нарахована сума допомоги в розрахунку на місяць є меншою за розмір мінзарплати, зауважують фахівці Фонду.

Аналогічне роз'яснення щодо порядку обчислення суми декретних із мінзарплати Фонд соцстрахування надавав у листах від 22.02.17 р. № 2.4-17-328  та від 21.03.17 р. № 2.4-38-479.

Водночас у Мінсоцполітики своя думка щодо порядку розрахунку допомоги по вагітності та пологах із мінзарплати. У листі від 23.06.16 р. № 215/18/99-16 Міністерство зазначало таке: «…якщо нарахована сума допомоги у розрахунку на місяць є меншою за розмір мінімальної заробітної плати (у прикладі, наведеному у листі, це червень), то необхідно здійснити у цьому місяці доплату до зазначеної суми та відповідно збільшити загальну суму допомоги по вагітності та пологах».

Фонд не погоджується із цими висновками та наголошує: реалізація рекомендацій Міністерства соціальної політики України призводить до необґрунтованих витрат коштів Фонду соціального страхування під час здійснення доплат до розміру мінімальної зарплати.

Лист Фонду соціального страхування України «Щодо механізму реалізації положень статті 26 Закону України «Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 01.09.17 р. № 5.1-27-241

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати