Як оплачувати працю при довантаженні педпрацівника годинами за іншою посадою
Рубрики

МОН роз’яснило: посадові оклади працівників освіти встановлюють керівники на основі діючих кваліфікаційних вимог і тарифних розрядів працівників. Питання визначення розміру оплати праці при довантаженні годинами на іншій посаді належать до компетенції керівника закладу освіти. При цьому головним критерієм, за яким визначають посадовий оклад такому працівнику, є рівень його освіти, кваліфікація, практичний досвід роботи.

Якщо педпрацівники переходять на інші педагогічні посади в цьому самому закладі, за ними зберігаються присвоєні кваліфікаційні категорії (тарифні розряди) та педагогічні звання до наступної атестації (п. 3.27 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.10 р. № 930). За аналогією при довантаженні педагогічного працівника годинами на іншій посаді також зберігається кваліфікаційна категорія за наявності в нього освіти, яка дає право працювати на цій посаді, уважає відомство.

Міністерство зауважило, що планує конкретизувати порушене питання в новому Положенні про атестацію педагогічних працівників, яке розробляється МОН.

Лист МОН України «Щодо атестації педагогічних працівників» від 29.03.18 р. № 2-798

telegram ukr

 

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати