Як повідомити про отримання домінуючого контрольного пакета акцій
Рубрики
25.10.2017 | 08:00

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила форму повідомлення про набуття права власності на домінуючий контрольний пакет акцій.

Нагадаємо: особа (особи, що діють спільно), яка внаслідок придбання акцій товариства з урахуванням кількості акцій, які належать їй та її афілійованим особам, стала (прямо або опосередковано) власником домінуючого контрольного пакета акцій, протягом наступного робочого дня з дня набуття нею права власності на такий пакет акцій зобов'язана подати до НКЦПФР і до товариства відповідне повідомлення (ч. 1 ст. 652 Закону України «Про акціонерні товариства» від 17.09.08 р. № 514-VI).

Окрім того, Нацкомісія встановила обсяг відомостей, які має містити публічна безвідклична вимога про придбання акцій в усіх власників акцій товариства особою, яка є власником домінуючого контрольного пакета акцій, або уповноваженою особою.

 Рішення НКЦПФР «Про інформацію, що міститься в повідомленні про набуття права власності на домінуючий контрольний пакет акцій та публічній безвідкличній вимозі» від 05.09.17 р. № 662. Набирає чинності з дня, що настає за днем його офіційного опублікування

Увійдіть, щоб додати коментар

Коментарі

  • Коментарі не знайдені

Про газету

Рік заснування 1993
Перiодичнiсть виходу 120 номерiв на рiк

Передплатити газету

Придбати